2014'de Koray AYDOS tarafından kurulan ' Neumes ' in temel varoluş nedeni müzik, reklam ve pazarlama çevrelerine profesyonel aranje, kayıt, miks ve mastering için kullanabilecekleri bir mekan sunup onları desteklemek.

Mimarlar ve ses mühendisleri tarafından özel tasarlanmış akustik dizaynı ile A & B stüdyoları olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.

2 farklı bekleme salonu, projelerinizin hazırlanması sürecinde dinlenip, vakit geçirebileceğiniz bir ortam oluşturmaktadır.

2018'de Adem ASİLTÜRK'ün de katkılarıyla ' Neumes Akademikurularak akademik enstrüman eğitimleri, alanında uzman eğitmen kadrosuyla birlikte verilmeye başlanmıştır.

2019'da Neumes Studio bünyesinde www.esersenin.com kurularak, eser üreticilerinin eserlerini 5070 sayılı kanun kapsamında koruma altına alabildikleri bir platform sağlamıştır.

2020'de Neumes Studio bünyesinde www.myartproof.com kurularak, eser üreticilerinin eserlerini eIDAS kapsamında 178 ülkede koruma altına alabildikleri bir platform sağlamıştır.

2021'de Mimarlar ve Ses Mühendisleri tarafından Neumes Acoustic hizmete açılarak, profesyonel ses kayıt stüdyoları, konser salonları, sinema salonları, konferans salonları ve tüm profesyonel akustik düzenleme ihtiyaç tercih edilen bir marka olmayı hedeflemektedir.

3

3

2

2

10

10

7

7

12

12

13

13

1

1

5_düzenlendi

5_düzenlendi

9_edited

9_edited

6

6

4

4

  • Beyaz Instagram Simge

Bizi İnstagram'da Takip Edin

  • Facebook - Beyaz Çember

Bizi Facebook'da Takip Edin