top of page
 • Çalışma Saatlerimiz Hakkında
  Ses kayıt, Aranje, Mixing ve Mastering işlemleriniz için, Pazartesi ila Cuma günleri 10:00 - 19:00, Cumartesi günleri 16:00 - 19:00 saatleri arasında online veya iletişim kanallarımız aracılığıyla randevu alarak bizlere ulaşabilirsiniz. Randevu Planlayın.
 • Fiyatlandırma Politikamız
  Stüdyomuzda uygulanan fiyat politikamız yaklaşık olarak aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Fiyatlarımız projenize göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıntılı fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
 • Dijital Platformlar Hakkında Genel Bilgilendirme
  Yapım şirketimiz aracılığıyla dünyanın en büyük dijital platformlarında şarkınızı yayınlayabilirsiniz. Şarkılarınızdan elde ettiğiniz telif gelirlerinizin vergileri çıkarıldıktan sonra %100'ü size ödenir. Dijital dağıtım panelinizden yayınladığınız parçaların dinlenmelerini takip edebilirsiniz. Dijital dağıtım panelinizden şarkılarınızı mobil olarak paylaşabilirsiniz. Dijital Dağıtım aboneliği yıllık olarak 1.600₺ olarak faturalandırılır. Şarkılarınızın dijital platformlarda yayınlanmasına devam etmek için her yıl aboneliğinizi yenilemeniz gerekmektedir. Dijital dağıtım hakkında daha fazla bilgi edinmek için
 • Dijital Platformlar için Abonelik Başlatmak
  https://www.neumesstudio.com/plans-pricing sayfasını ziyaret edin. Aboneliği başlat butonuna tıklayın. Ödeme ekranında belirtilen gerekli bilgileri doldurun ve Kredi Kartı/Bankamatik Kartı ile ödemenizi tamamlayın. Dijital Dağıtım aboneliği yıllık olarak 1.600₺ olarak faturalandırılır. Şarkılarınızın dijital platformlarda yayınlanmasına devam etmek için her yıl aboneliğinizi yenilemeniz gerekmektedir.
 • Dijital Platformlara Şarkı Yükleme
  1. www.neumesstudio.com web adresimizi ziyaret edin. 2. Sağ üstte bulunan Giriş Yap bölümünden e-posta ve şifreniz ile giriş yapın. (Şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum bölümünden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.) 3. Giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan isminize tıklayın ve açılan menüde Dijital Dağıtım sekmesine gidin. 4. Dijital dağıtım sayfasında Yeni Albüm Yükle sekmesine tıklayın. 5. Albüm yükleme formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Albümünüzü yüklerken dikkat etmeniz gereken önemli notlar : * Albüm kapağınız 3000 X 3000 pxl boyutlarında jpg veya png formatında olmalıdır. * Albüm şarkınız .wav formatında olmalıdır. * 2 veya üzeri sayıda parçası bulunan bir albüm yayınlayacaksanız albüm türü sekmesini 'Albüm(2 veya üzeri parçalar)' olarak seçin. Albümdeki diğer parçaları yüklemek için aynı formu tekrar doldurmanız gerekmektedir. * Albüm yayın tarihinizi en erken 10 gün sonrası için giriniz. Yardım almak için; Bizimle iletişime geçin.
 • Dijital Platformlarda Dinlenme ve Telif Hakkı Gelirinizi Öğrenme
  1. www.neumesstudio.com web adresimizi ziyaret edin. 2. Sağ üstte bulunan Giriş Yap bölümünden e-posta ve şifreniz ile giriş yapın. (Şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum bölümünden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.) 3. Giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan isminize tıklayın ve açılan menüde Dijital Dağıtım sekmesine gidin. 4. Dijital dağıtım sayfasında Yayınlarınıza Göz Atın bölümünde albümünüzün dinlenme ve telif kazançlarını görüntüleyebilirsiniz. Önemli Notlar : * Dinlenme : Albümünüzün tüm dijital platformlarda toplam dinlenme sayısını gösterir. * Telif Kazancı : Albümünüzün kazancının vergiler çıkarıldıktan sonra size ödenecek tutarını gösterir. * Ödeme : Telif kazancınıza daha önce çekme talebinde bulunduysanız sizin banka hesabınıza yatırılan tutarı gösterir. Yardım almak için; Bizimle iletişime geçin.
 • Dijital Platformlardan Ödeme Alma
  1. www.neumesstudio.com web adresimizi ziyaret edin. 2. Sağ üstte bulunan Giriş Yap bölümünden e-posta ve şifreniz ile giriş yapın. (Şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum bölümünden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.) 3. Giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan isminize tıklayın ve açılan menüde Dijital Dağıtım sekmesine gidin. 4. Dijital dağıtım sayfasında Telif Geliri Çekme Talebi sekmesine tıklayın. 5. Belirtilen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
 • Dijital Platformlardan Şarkı Silme
  1. www.neumesstudio.com web adresimizi ziyaret edin. 2. Sağ üstte bulunan Giriş Yap bölümünden e-posta ve şifreniz ile giriş yapın. (Şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum bölümünden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.) 3. Giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan isminize tıklayın ve açılan menüde Dijital Dağıtım sekmesine gidin. 4. Dijital dağıtım sayfasında Albüm Silme Talebi sekmesine tıklayın. 5. Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Önemli Notlar : Albümlerinizin dijital platformlardan silinmesi 48 saati bulabilir.
Toplantı
Destek Merkezi
Tüm bilgi birikimimiz parmaklarınızın ucunda.
Sorular Sorun, Makalelere Göz Atın, Cevaplar Bulun.
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve tanışmak için;
bottom of page